Gelinlik, gelinlik modelleri ve saç modelleri sitesidir.

Alvina Pardesü

Alvina giyim kapalı kadınlar için giyim alanının her katagorisinde üretim yapan kapalı giyim markasıdır hanımların en çok tercih ettiği alvina pardesü modelleri alvina giyimin katagorileri arasında en çok beğenilen modeller olmuştur. Gelin hanımlar sizleri alvina markasının kısa bir geçmişine davet ediyorum; 1996 yılında kurulan Alvina; bir bayanın tüm ihtiyaçlarını günün moda akımlarına uygun bir şekilde; özgün tasarımlarla, en iyi kalitede, en iyi fiyatla , tek bir çatı altında sunmayı kendine hedef seçmiştir. Alvina 2008 yılında mağazalaşmaya başlayarak, bugün itibariyle 16 konsept mağazada toplam 8.000 m2 nin üzerinde alanda her sezon 600 ün üzerinde özel ürünü tüketicilerine sunmaktadır. Ayrıca tüm yurda yayılmış 300 satış noktası ile de size en yakın yerdedir. Alvina yalnız Türkiye’de değil dünyada 32 ülkede de değişen moda tercihlerinde kendi alanında trend belirleyicisi olarak öncü rol üstlenmektedir.

Alvina pardesü hakkında kısa bir geçmiş yolculuğu yapmışken sizlere alvina markasının nasıl kim tarafından oluşturduğunu kısaca anlatayım; Alvina ; bayan giysi ve aksesuar tasarımı, üretimi ve satışı konusunda faaliyet gösteren, uluslararası ölçekte prestije sahip ulusal bir firmadır. Alvina’nın 150 si mağazalarda satış elemanı, 150 si idari kadroda tasarım, planlama, satış ve lojistik bölümlerinde olmak üzere 300 çalışanı bulunmaktadır. Üretim ise 1.000 in üzerinde bir üretim kadrosuyla gerçekleştirilmektedir. İzmir Gaziemir’de bulunan merkez 10.000 m2’lik kapalı alana sahip olup, Alvina’nın üretimi burada Alvina çalışanları tarafından gerçekleştirilmektedir. İzmir, İstanbul ve Ankara’da bulunan bölge satış müdürlükleri sayesinde, müşterilerimizin ürün taleplerine, bölgesel olarak dinamik bir hizmet verilmektedir. Alvinayı tanıdıktan sonra şimdi alvina pardesü resimlerini sizler ile paylaşmaya geldi yazımın sonuna eklediğim galeride ki resimleri inceleyerek alvina pardesü modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Derya Ateş
Merhaba sizlere gelinlik modelleri ve düğün konusunda en güncel en yeni bilgileri devamlı olarak buradan aktarmaya çalışıyoruz.


Yorum Yap

Siz de bu konu hakkındaki görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

 • Gelinlik Giymeye Hazır mısınız ?

   Boyunuz : Cm
   Kilonuz : Kg
   Yaşınız :
   Cinsiyetiniz :
   :
   İdeal Kilonuz : Kg
   Fark : Kg
  • Gelinlikler Facebook

 • Gelinlik Makaleleri