Gelinlik, gelinlik modelleri ve saç modelleri sitesidir.

Duvak Modelleri

Gelini gelinliği şık gösteren duvak ve saç makyaj sonra da takıları dır ama duvak modelleri için karar verdiyseniz mutlaka gelinliğinize düğününüzün yapıldığı ortama uydurmanız gerekmektedir gelin liginiz incili duvagınız savaroski taşlı olmamalı gelin liginiz savaroski gümüş gri taşlı duvağınız savaroski altın sarısı taşlı olmaz hoş durmaz bu ayrıntılara dikkat etmelisiniz. Gelinliğin vazgeçilmez aksesuarları arasında bulunan duvaklar pek çok bayanın bu özel gününde kullanmış olduğu aksesuarlardandır. Firmaların sunmuş olduğu tasarımları farklı çözümler ile eskiden sıradan bir görünümde olan duvak modelleri şimdilerde yerini şık, zarif bir görünüme bırakmış. Gelinliğin ayakkabı, duvak, gelin çiçeği ile tamamen bir bütün oluşturduğu düşünüldüğünde duvaksız olmayacağı göz önüne alınabilir. Duvak modelleri arasında sade modeller hakim görünmekte. İhtiyaç ve beklentileri karşılayabilmek adına sıradanlıktan sıyrılmış, iddialı duvak modelleri de sunulmaktadır.

Bunlar arasından kişisel zevklerinize ve kriterlerinize uygun gelin duvak modelleri seçebilir, özel gününüzde eşsiz bir görünüme kavuşabilirsiniz. Duvak faktörü her ne kadar ikinci plana atılsa da gelinin en çok dikkat çeken saç bölgesinde olduğundan önem verilmesi gereken unsurlardandır. Duvak modelleri arasından seçim yaparken; yüz tipinize uygun modelleri tercih etmeniz de oldukça önemlidir. Gelin başı modelleri uygulamalarında anlamlı ve gizemli bir aksesuar olan duvakların seçiminin iyi yapılması gerekiyor. 2013 yılının moda trendleri arasında yere kadar uzanan duvak modelleri bulunmakta. Son moda trendlerini takip ettiğinizde sizlerde güzel bir görünüme kavuşabilirsiniz. Yazımın sonunda duvak modelleri galerisi oluşturdum umarım beğenirsiniz…

Derya Ateş
Merhaba sizlere gelinlik modelleri ve düğün konusunda en güncel en yeni bilgileri devamlı olarak buradan aktarmaya çalışıyoruz.


Yorum Yap

Siz de bu konu hakkındaki görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

 • Gelinlik Giymeye Hazır mısınız ?

   Boyunuz : Cm
   Kilonuz : Kg
   Yaşınız :
   Cinsiyetiniz :
   :
   İdeal Kilonuz : Kg
   Fark : Kg
  • Gelinlikler Facebook

 • Gelinlik Makaleleri